Parmak izi okuma sistemi sistemi nasıl çalışır ?

Parmak okuma sistemi ve Parmak izi tanıma sistemi nasıl çalışır ?

Klasik Çözümler: Sahip olunan Anahtar, Kart, Parola, PIN unutulabilir, başkası öğrenebilir, tahmin edilebilir.Kaybolabilir, çalınabilir, kopyalanabilir, başkasına verilebilir..

Popüler iyi Çözümler: Parmak iziyle bireyin kendisi en iyi çözümdür. Kaybolamaz, çalınamaz, unutulamaz, başkasına verilemez, kopyalanamaz.. Parmak izi okuma cihazları minutia noktalarının yerleri ve yönleri karşılaştırarak doğrulama yapar.

Parmak izi sistemleri ile yaptığımız Personel Devam Kontrol Sistemleri - Personel takip programı veya Geçiş Kontrol Sistemleri yazılımında, personel veya çalışanların parmak izi kayıtlarını uzaktan Personel Devam Kontrol Sistemleri yazılımımızdan anlık olarak sisteme alınıp farklı lokasyonlara gönderimini sağlar. Böylece istediğiniz personel veya çalışanların parmak izi kayıtlarını silebilir veya parmak izi kayıtlarını gönderebilirsiniz.

Parmak İzi Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır?

Parmakların uç bölgesi insan biometrisine uygun olarak benzersiz olarak yaratılmıştır. Bu yapının aynısını yada bir benzerini hiçbir insanda bulunamayacağı için en güvenilir şifreleme yöntemi olarak kullanılır. Parmak ucunda yer alan girinti ve çıkıntılar bir nevi biometrik haritaya benzer.
Parmak izi okuma cihazları bu girinti ve çıkıntıların birbirine mesafesini, kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine uzaklığını algılayarak şifreleme algoritması oluşturur.
Parmak okuma cihazına parmak izi tekrar okutulduğunda cihaz içirisinde algotirmaya alınmış kayıtlar arasında eşleştirme gerçekleştirilir ve parmak izi tanıma süreci tamamlanmış olur.Parmak izi okumalı personel takip sistemi programı

Parmak izi okumalı personel takip sistemi programı

iClock 680 Parmak ve Kart Okuma Cihazı Web Pdks uyumlu 8.000 Parmakizi Kapasitesi 10.000 Kart Kap..

Kart okumalı personel takip sistemi programı

Kart okumalı personel takip sistemi programı

SF 100  Parmak ve Kart Okuma CihazıWeb PDKS uyumlu2.4″ TFT (320x 240) Renkli EkranZK Optical Se..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)