X-Ray-Kapı Metal Dedektörleri

X-Ray Dedektörleri - Kapı Metal Dedektörleri

Güvenlik seviyesinin önemli noktalarda girişlerde kontrol amacıyla kişilerin  yanlarında ya da üstlerinde tehlike oluşturabilecek araç gereçlerin tespit edilmesi için x ray dedektörleri,kapı metal dedektörleri ve  üst arama dedektörleri kullanılır. Günümüzde artan terör olayları ve tehlike arz eden saldırıların çoğalması nedeni ile insanların yoğun olduğu alanların girişlerinde artık kullanımları kaçınılmaz olmuştur.

X-Ray Dedektörleri - Kapı Metal Dedektörlerinin Kullanım Alanları ve Amacı:

Kullanım alanları genel olarak  kamu kurumları başta olmak üzere adliyeler, polis merkezleri, askeri birlikler özel kurumlarda ise alışveriş merkezleri, havalimanları, oteller ve iş merkezleridir.

Havalimanları, kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller, sosyal etkinlik alanları, cezaevleri ve belediyeler olmak üzere bir çok yerde karşımıza çıkan metal kapı detektörleri ve el tipi üst
arama detektörleri artarak yaygınlaşmaya devam etmektedir.
* Üst arama detektörleri insan sağlığına zarar vermez.
* Metal üst arama detektörleri, hamile bayanlara zarar vermediğine ilişkin raporlara sahip seçkin bir markadır.
* Kapı detektörleri tarama bölgeleri ve hassasiyetlerine göre çeşitli modellere sahiptir.
* Manyetik kapı detektöründen geçen bir kişinin üzerinde metal var ise, detektör kapı metalin geçiş yapan kişinin hangi bölgesinde olduğunu belirler ve güvenlik görevlisi elinde bulunan el tipi metal üst arama detektörü ile daha hassas bir tarama yaparak metali tespit eder.
* Bazı silah, patlayıcı, kesici ve delici aletler kişilerin üzerinde taşıyamayacağı kadar büyük olup bunu bir çanta yahut valiz ile taşımaktadırlar.


5030KA X-RAY BAGAJ KONTROLÜ

5030KA X-RAY BAGAJ KONTROLÜ

X-RAY CİHAZIX-ray cihazları; kişilere ait bagaj, çanta, koli, paket içerisinde tehlikeli arz eden he..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)