Personel Takip Programı

Kurumsal Personel Takip Programı Modeli ve Avantajları

Personel Devam Kontrol Sistemi(PDKS) orta ve büyük ölçekli kamu veya özel şirketlerde kullanılmaktadır. Personellerin giriş-çıkış, maaş, avans, izin, vardiya, puantaj, sertifika vb. takibinin kart okuma cihazı, parmak okuma cihazı, yüz okuma cihazı, avuç içi damar okuma gibi donanımlar ve "personel takip programı" sayesinde en ekonomik en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Satın almak istediğiniz veya mevcut  pdks cihazlarının modeli hakkında bilgi@personeltakipte.com’a mail atarak satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer bir PDKS sistemi almayı planlıyor ve karar aşamasındaysanız öncelikle ihtiyaçlarınızı  ve personel takip programı cihazınızı belirlemeniz gerekiyor. Herşeyden önce güncel yeni nesil pdks ("personel takip programı") teknolojileri kullanılarak mevzuata ve kanunlara göre ve işletme çıkarlarını gözeterek günümüz ihtiyaçlarına "en iyi" şekilde cevap verebilecek kullanımı kolay ve net bir personel takip programı.

Parmak Okuma pdks cihazı,kart okuma pdks cihazı,yüz okuma pdks cihazı vb cihazlar tercihe göre sık sık değiştirilen cihazlar olmadığı için kullanımı kolay tasarımı ile personel takip programı sizleri mutlu etmelidir. PDKS yazılımı çok önemlidir. Özellikle Otomatik vardiya veya gün dönümü işlemlerinde her program başarılı değildir. Çalışan işçi için gece vardiyalı sistem doğru hesaplama yaparak personel takip çizelgesini raporlamalıdır. Kurumunuzun profilini yansıtmayan veya kullanmaktan memnun olmadığınız personel takip programı ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, size ve kurumunuza yakışan, işleyişinize uyan pdks cihazlarını ve web tabanlı veya windows tabanlı pdks yazılımını tercih etmelisiniz.

Personel takip programı çalışanların zamanını yönetmenin basit ve uygun maliyetli bir yolunu sunar, işçilik maliyetlerini kontrol etmenize ve işgücü verimliliğini artırmanıza yardımcı olur. Bu kullanımı kolay "personel takip programı" yazılımı, kullanıcıların vardiya ve öğle yemeği dönemleri için verimli bir şekilde giriş ve çıkış yapmak için rozetlerini veya kimliklerini taramalarına olanak tanır. Sistem, her taramanın tarihlerini ve saatlerini günlüğe kaydederek, raporları daha sonraki bir tarihte çalıştırmanıza, düzenlemenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır. Hem çalışanlar hem de kullanımını denetleyen yöneticiler için hızlı ve basittir.

Personel Takip Programının Temel Özellikleri:

  • Vardiya süresi giriş/zaman aşımı
  • Mola ve öğle yemeği zamanı giriş/zaman aşımı
  • Kart,Parmak,Yüz,Turnike vb okuyucu entegrasyonu
  • Raporlama
  • Eposta bildirimi
Kuzey Pdks nin Genel Özellikleri kapsamında PDKS Nedir?- Pdks İşletmelere neler kazandırır?


Personel Takip Sistemi Fiyatları

Personel takip sisteminin kullanım alanına göre aşağıda iki sürüm ve fiyat detayları bulunmaktadır. Proje bazlı çalışmalar için tarafımıza ulaşarak projelerinizi birlikte ilerletebiliriz. Tesisinizin büyüklüğüne göre, lokasyonlarına göre konfigrasyonları birlikte belirleyebilir, projeyi hızla hayata geçirebiliriz. Kurumsal yapınıza  "personel takip programı" ile  önemli bir özellik daha eklemiş olur, en kısa zamanda iş gücü kayıplarını önlemiş olursunuz.


Personel Takip Programı ile performans ve gelişme potansiyellerinin ölçülmesi

Ancak Personel Takip Programı ile verimlilik açısından aktif çalışan personel ile pasif personel arasındaki değerlendirmenin objektif şekilde yapılarak adaletin sağlanması mümkündür.

Çalışanlarınızın zamanını ve katılımını takip edin, çalışmalarını gözden geçirin ve ne zaman girip ne zaman çıktıklarını görün. Personel takip programı, çalışanlarınızın ne kadar verimli olduğunu ve olması gereken zamanda çalışıp çalışmadıklarını belirlemenize yardımcı olur.


Personel Takip Programı Entegrasyonları

Personel Takip Programı birçok crm,erp,muhasebe programlarına ve 21 ayrı marka cihazlar ile entegre olarak çalışabilmektedir. Cihazlarda terminaller ve paneller olmak üzere  windows version personel takip programı veya web tabanlı personel takip programı ile hizmet vermekteyiz.

Personel Takip Programı Premium Politikalarının Keyfini Çıkarın

Otomatik mola kuralları, fazla mesai politikaları, premium politikalar ve daha fazlası dahil olmak üzere zaman takibini otomatik olarak hesaplamak için özel kurallar oluşturun. Hepsi parmaklarınızın ucunda.

Personel Takip Programı işletmeledeki personel ilişkilerinde önemli rol üstleniyor. Personel takip programları,  işletmenin tüm birimleri arasındaki koordinasyonun geliştirilmesini de sağlıyor. Bu nedenle tüm farklı ölçeklerdeki işletmeler personel disiplinin oluşturulması için personel takip programı nı tercih ediyor.

Ücretsiz Personel Takip Programı

"Ücretsiz Personel Takip Programı" denemek için bilgi@personeltakipte.com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Web Tabanlı ücretsiz Personel Takip Programı denemek  için tıklayınız.


Personel Takip Programı - PDKS Yazılımı v.5.0

Personel Takip Programı - PDKS Yazılımı v.5.0

Personel Takip Programları ile neler yapabilirsiniz? İşletmenizi yönetebilmeniz için gerekli raporl..

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web Pdks Yazılımı v.2.1

Web PDKS  Kullanımı ve Avantajları Web pdks  bilgisayarınıza herhangi bir yazılım kurmanı..

Masaüstü PDKS Yazılımı (Ek Client)

Masaüstü PDKS Yazılımı (Ek Client)

Masaüstü PDKS Yazılımı Farklı bir bilgisayara kurulum yapılabilir.Aynı Database üzerinden farklı kiş..

PDKS Sms Modülü

PDKS Sms Modülü

PDKS SMS MODÜLÜ PDKS programımıza özel oluşturulmuş bu modül sizlere daha hızlı ve kesintisiz bir iş..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)