Yemekhane Takip Yazılımı

Yemekhane Takip Yazılımı

Yemekhane Takip Yazılımı

"Yemekhane takip yazılımı" kurumların içerisinde yada orta ölçekli ve büyük yemek firmalarında genellikle turnike parmak izi, yüz tanıma ve kart okuma cihazları ve yemekhane takip yazılımı, sistemi ile entegre çalışmaktadır. Yemekhane takip sisteminde, öğün tanımla, kontör ve aylık olarak geçiş tanımlaması yapılabilir.

Yemekhane takip sistemi yazılımının amacı : Personellere belirli saatlerde geçiş hakkı tanınarak ve kontur atamaları yapılarak ilgili personellerin yemekhaneyi sadece belirlenen zamanlarda ve adetlerde kullanmaları sağlanır.
İstenildiği zaman kişi,departman, tüm personel bazında ve öğün bazında raporlar alınabilir. Yemekhane takip sistemi sayesinde anlık olarak kişiler eklenir ve paneller aracılığıyla turnikelerden anlık geçiş veya engellemeler yapılabilir. Sistem raporları sayesinde kim kaç saat yemekhanede kalıyor, en çok yemek yiyenler kimler, hangi ziyaretçiler yemekhaneyi kullandılar. gibi veriler raporlanabilir.

* Çalışan personelin toplamda, gün bazında, kişi veya birim bazında yemek yeme sayılarını ve icmalini vermektir. Bu sistem özellikle taşeron yemekhane işlettiren firmalarda yemek sayılarına kesin ve hızlı ulaşabilmek için çok uygundur.
* Sistemin ek modülleri aracılığı ile, statü (öğrenci, öğretim görevlisi, müdür, misafir,stajer v.b.) ve yemek yeme sayısına bağlı olarak farklı fiyat uygulamaları gerçekleştirilebilir.


Yemekhane Takip Sistemi

Yemekhane Takip Sistemi

Yemekhane Takip SistemiYemekhane takip sisteminde, öğün tanımla, kontör ve aylık olarak geçiş tanıml..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)