inovasyon

Yeni nesil Teknolojiler

Profesyonel bir personel takip sistemine mi ihtiyacınız var ?

Yeni nesil teknolojiler ile başta Personel Takip Sistemleri, Turnike Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri ve personel takip cihazları hizmeti sunulmaktadır.
Devamını oku

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Çağrı merkezimiz ile direkt iletişim kurmanız veya personel takip projelerinizi bilgi@personeltakipte.com mail adresimize iletmeniz işinizi kolaylaştıracak ve hızlı çözüme kavuşturacaktır.

Windows Personel Takip Programı kurulduktan sonra lisans anahtarı ekranından talep edebilirsiniz. Web personel takip sisteminde (webpdks) lisans anahtarı demo ekranında otomatik gönderilmekte olup production uygulamada otomatik takip edebilirsiniz.

Firmalar kurumun yapısına, ihtiyacına göre anlaşılır bir arayüze ve raporlara sahip, kolay kullanılabilen, gelişmiş eklenti ve modülleri olan personel takip sistemlerini tercih etmelidir.

Ar-ge merkezi bulunan firmalarınız teknolojik üretim ve yerlileştirme desteklerinden faydalanabilir. Özellikle kdv ve sgk desteklerinden faydalanmanız için raporları bakanlığın şartlarına uygun hale getirebilirsiniz. Arge Takip Sistemi yardımıyla raporları düzenli ve süreklilik gösteren şekliyle raporlayabilirsiniz.

Geçiş kontrol sistemleri, personel-ziyaretçi gibi kişilerin belirlenen alanlara giriş ve çıkışlarını kontrol ve kayır altına almaya yarayan sistemlerdir.

Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Sizler için hangi ürünün uygun olduğu konusunda yardımcı olmak için buradayız.