Kuzey Donanım Yazılım
1000x1000_20

Personel Takip Çizelgesi personellerinizin işyerinizde giriş ve çıkış saatlerinin kayıt altına alınarak oluşturulan puantaj dır.. Puantaj günlük,haftalık ve aylık olarak tutulmaktadır. “Personel takip çizelgesi”  nde personellerin mesai saatleri ve vardiyalarını baz alınarak hesaplamalar yapabilirsiniz. Personel programının nın bir modülü olan personel takip çizelgesini otomatik olarak oluşturabilirsiniz ve raporlayabilirsiniz.

Çalışanın çalışma saatlerini takip etmek, hem iş hem de disiplin nedenleriyle doğru puantaj tutmanıza olanak tanır. Bir çalışanın çalışma saatlerini takip etmeden, fazla mesai ücretini ödemek zorunda kalabilirsiniz. Hatta işçilik maliyetinizin hızla artmasına neden olabilirsiniz. Ayrıca iş yasalarını da ihlal edebilirsiniz. Çalışanınızın performansını takip etmek istiyorsanız, performanslarının günlük veya haftalık bir değerlendirmesini yapmanız gerekir.

Personel takip sistemi size iş gücünüzün görsel bir tasvirini sunar. Bir çalışanın devamını, yıl içindeki performansını veya hafta boyunca yemek molalarını takip etmek isteyebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, puantaj muazzam bir bilgi günlüğü görevi görür ve iş gücünüz arasındaki sorunları tespit etmenize ve örnek çalışanları ödüllendirmenize olanak tanır.

Bir yorum Yaz