Kuzey Donanım Yazılım
mola

Personellerinizin giriş -çıkış bilgilerini kolayca takip edebileceğiniz personel takip programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Gelişmiş dinamik raporlama teknolojileri ile personel takip sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz. Hem özel hem de kamu kurumlarında kullanılabilirsiniz. Kuzey personel takip programı ile şubelerinizi de tek bir merkezden kolayca kontrol edebilirsiniz.

Bilgi almak istediğiniz gold paket veya mevcut  pdks cihazlarınızın modeli hakkında bilgi@personeltakipte.com’a mail atarak satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuzey Personel Takip Programını ücretsiz olarak indirin.

Personel takip programı hakkında hiç bir fikriniz yoksa mutlaka personel takip programı ücretsiz denemelisiniz. Personellerinizin ne kadar süreyle çalıştığını görün ve izlemeye başlayın. Peki personel yazılımınızı seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Programda doğru takip, kullanıcı dostu olma ve kapsamlı entegrasyon özelliklerini arayın.

Personel takibi, çalışanlarınızın vardiyalarının izlenmesinde, iş akışının senkronize edilmesinde ve planlanmasında size yardımcı olur. Çalışanlarınızın mesaiye katılımını takip etmek onları sorumlu ve üretken tutar ve işletmenizin karlılığını artırır.

Personellerin mesailerini manuel olarak takip etmek çok yorucudur. Kayıtların tutulması hem uzun süre alır hemde hata olasılığı vardır. Süreci otomatikleştiren personel takip yazılımını kullanarak hatalara son verebilirsiniz. Hem zamandan hem de zahmetten tasarruf edebilirsiniz. Bu araçlarla, bir çalışanın giriş ve çıkışlarını takip edebilirsiniz. Çalışma saatlerinin kaydını tutabilirsiniz veya bir çalışanın fazla mesaisini, izinlerini, izin günlerini ve çok daha fazlasını yönetebilirsiniz. İşte işletmeniz için bugün kullanmaya başlayabileceğiniz en iyi personel takip sistemleri ve modelleri hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

Toplam çalışma saatleri ve diğer ilgili geçiş verileri, bir zaman çizelgesinde derlenir. Yöneticilerin raporlama süreçlerini kolaylaştırmasına olanak tanır. İşe alım sürecini takip edebileceğiniz modül ile evrak işlerini kolaylaştırırsınız. Personellerinizin aldığı eğitimleri ve sertifikaları görebilirsiniz.

Ücretsiz personel takip programı; genellikle belirli özelliklerle sınırlı olan veya kullanıcı sayısı, depolama alanı veya destek seçenekleri gibi kısıtlamalar içeren versiyonlar sunabilir.

Bir yorum Yaz