Kuzey Donanım Yazılım
parmakizi

Parmak izi personel takip sistemi içerisinde yer alan parmak okuma cihazları ileri teknoloji kullanarak çalışmaktadır.  Parmak izi teknolojisi  her kişinin farklı bir algoritması olduğu için güvenli şekilde doğrulama yapar.  Yani hiçbir parmak izinin  diğer parmak izleriyle aynı olması mümkün değildir. Bu durum personel takip sistemlerini kullanırken doğrulama cihazı tercihinde parmak izi cihazlarının çok sık kullanılmasına olanak sağlar.

Parmak izi cihazlarını personel takip sistemine entegre olarak çalıştırabilirsiniz. Kullanacağınız parmak izi cihazlarını kişi sayınıza göre 1.000-100.000  arasında depolama kapasitesiyle tercih edebilirsiniz.

Personel takip sistemlerinde kullanılacak cihazları;

  • Mifare olarak tercih edebilirsiniz.
  • Proximity olarak tercih edebilirsiniz.

İşyerinizdeki her alana girilmesini tercih etmeyebilirsiniz. Bu durumlarda personelin takibinin yapılması çok daha önemli hale gelmiştir. Parmak izi personel takip sistemi kapsamında personelin on parmağının tamamı cihaza tanıtılabilmektedir. Üstelik parmak izi takip geçiş sisteminde kullanılan personel takip cihazları sadece parmak izi ile değil kart veya şifre ile de geçiş yapma imkanına sahiptir.

Personelin işletmeye giriş çıkış yaptığı yerlere personel devam kontrol sistemi cihazları yerleştirilmektedir. Yazılımı bilgisayarınıza kurup ardından cihazlarınız ve yazılımınız arasında bağlantı kurmalısınız. Giriş çıkış bilgilerini kontrol etmek için personelinizin parmak izlerini sisteminize kaydetmelisiniz. Geçiş noktasına gelen personelin parmak izi tespiti ile tüm geçiş bilgileri kayıt altına alınır.

Parmak izi personel takip sistemi sayesinde eksik veya fazla saat ücreti ödeme riskini ortadan kaldırırsınız.

Parmak izi takip sistemini İşyerleri, oteller, belediyeler, kaymakamlıklar, il sağlık müdürlükleri, fabrikalar, hastaneler, il özel idareleri, sağlık merkezleri, il eğitim müdürlükleri ve daha birçok yerde kullanılabilirsiniz.

Bir yorum Yaz